İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Vize İşlemleri

İngiltere Vizesi başvuru işlemleri, diğer Avrupa ülkeleri vize işlemlerine kıyasla daha farklı ve detaylı hazırlık yapılması gereken bir süreci kapsamaktadır.

Her yıl yüzlerce öğrenci vize başvuru formlarında yapılan hatalar sebebi ile öğrenci vizesi alamamaktadır.

A Plus Eğitim Danışmanlık olarak vize başvurularının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız

Bu sebeple A Plus Eğitim Danışmanlık, İngiltere Vize İşlemleri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip, vize başvuru işlemlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için profesyonel vize danışmanlık hizmeti sunan Konsolos Tercüme Bürosu ile ortaklaşa çalısmaktadır.

İngiltere vizesi, Amerika vizesi, Kanada Vizesi, Avustralya vizesi, Schengen Vizesi başvuru ve vize işlemleri hakkında sizlere her türlü bilgi ve yardımı vermeye hazır olan eğitimli kadromuzun size sunacağı hizmetlerden bazıları;

İngiltere Vizesi, Amerika Vizesi, Kanada Vizesi, Avustralya Vizesi, Schengen Vizesi için hazırlamanız gereken belgelerin listesini, başvuru yapacağınız kategoriye göre değerlendirerek, en güncel şekliyle size bildiriyoruz.

Hazırlayıp bize teslim ettiğiniz veya kargoyla gönderdiğiniz vize başvurusu için gerekli belgelerin kontrolünü yapıyor, gereksiz belgeleri çıkarıyor, eksik belgeler varsa tamamlanmasını talep ediyoruz.

Birçok vize başvuru belgesinin İngilizce tercümesi de gerektiğinden, söz konusu belgelerin yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmesini sağlıyoruz.

Vize belgelerinizi kendi içinde gruplayarak, konsolosluktaki vize görevlilerinin dosyanızı daha kolay ve hızlı değerlendirmesine yardımcı oluyoruz.

Sizden alacağımız bilgi ve belgelere göre, vize formunuzu İngilizce olarak dolduruyoruz.

Vize dosyanızı teslim edeceğiniz ve parmak izi vereceğiniz WorldBridge Vize Başvuru Merkezi’nden adınıza randevu alıyoruz.

İzmir, Bursa ve Gaziantep Vize Başvuru Merkezleri sadece online ödeme kabul ettiğinden bu şehirlerdeki merkezlere başvuru yapacak olanların vize ücretini başvurudan önce ödüyoruz.

Vize başvurunuzdan sonra dosyanızın durumunu takip ediyor ve vizeniz çıktığı gün sizi haberdar ediyoruz.

İngiltere vize başvurularında güncel bilgilere ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi alabilmek için aşağıdaki web adreslerinden detaylı bilgilere ulaşabilir yada DUSE eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

http://www.vizeizmir.com , http://www.vizeingiliz.com
http://www.vizekolay.com , http://www.ingilterevizesi.us
http://www.ingilterevizesial.com , http://www.visainfoservices.org
http://www.britishembassy.org.tr

 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler