İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Okullar Teacher Training
 

        İngilizce öğretmeni olarak kariyer yapmak isteyen veya İngilizce öğretmenliği yapan ve kariyerini bir adım daha ileri götürmek isteyenler için İngiltere’de kısa veya uzun süreli İngilizce öğretmenliği sertifika programlarına katılabilirsiniz.

       İngilizce öğretmeliği eğitimleri, kurs süreleri ve ücretleri için DUSE eğitim danışmanlarımızdan 24 saat bilgi ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
İngiltere’de yaygın olarak bilinen İngilizce öğretmenlerine yönelik kursların bazıları şöyledir;

      CELTA - Certificate in English Language Teaching to Adults

      İngilizce öğretmenliği ile alakalı az bir iş tecrübeniz varsa yada hiç yoksa CELTA programı sizin için en uygun başlangıç olacaktır. Bu sertifika programına dünyada her yıl 10,000 kişi katılmaktadır.
Cambridge ESOL Cambridge Üniversitesi’nin bir departmanıdır ve CELTA sertifikasi bu departman tarafından organize edilmektedir. CELTA programlarına İngiltere de çok sayıda dil eğitimi veren kurumlar aracılığı ile katılabilirsiniz.

      DELTA - Diploma in English Language Teaching to Adults

      İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun ve en az 2 yıllık İngilizce öğretmenliği tecrübesine sahip öğretmenler için uygun bir programdır.
DELTA programları da Cambridge ESOL tarafından organize edilmektedir.

 
 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler