İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?

Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak öncelikle bütçenize en uygun eğitim kurumu ve programını seçebilmeniz, özel promosyonlardan ve indirim olanaklarından yararlanabilmeniz, konaklama konusunda problem yaşamamanız, vize başvrurusunda çıkabilecek engelleri ortadan kaldırabilmek ve İngiltere'ye geldikten sonra karşılacağınız tüm problemlerinizde sizlere yardımcı olabilmek için hizmet vermekteyiz.
Unutmayınız ki tüm danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

İnternet üzerinden kendi başvrumu yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz, ancak şunu unutmayınız ki, başvuru sırasında birçok soru ile karşılaşacaksınız, vize başvurunuz sırasında danışmak istediğiniz birçok ayrıntı olacak, bizler size ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştıracağız.
Sizlere okul ve konaklama bulma konusunda da yardımcı olacağız, önereceğimiz okul ve konaklama ücretleri, okulların kendi ücretleri olup DUSE olarak sizden hiçbir ek ücret talep edilmeyecektir. Okulların belli dönemlerde bizler icin hazırladiğı indirimli programlar sizle en son gelişmeleri ile birlikte iletilecektir.

İngiltere'de öğrenci olarak çalişabilir miyim?

Eger 6 aydan fazla bir kursa kayıtlıysanız, İngiltere'de haftada 20 saat yasal çalışma hakkına sahip olacaksınız. DUSE olarak sizlere calışma izni alımı ve iş bulmak icin nerelere nasıl başvurmanız gerektiği konusunda İngiltere'ye geldiginiz ilk gunden itibaren yardımcı olacağız.
DUSE'nin ayrılacaığı bizlerin hep burada olması, Oxford'daki büromuza dilediğiniz zaman gelebilir ve her türlü probleminizi çözmek için bizden yardım isteyebilirsiniz. Biz sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?

Genel İngilizce programlarında eğitim her Pazartesi başlamaktadır. Mesleki eğitim programları için belirlenmiş olan akademik yıl takvimindeki tarihler geçerlidir.
Sormak istediğiniz tüm sorularınız için lütfen deneyimli DUSE eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.
email: info@douspeakenglish.net

Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Yoğun dönemler haricinde (akademik yıl, yaz dönemi, noel, yeni yıl ve bayram tatillerine denk gelen dönemler) başvuru tarihinizi takip eden 15 gün ve kimi durumlar için 15 günden de az zaman içinde vizeniz verilmiş olur. Yoğun dönemler için tavsiyemiz yaklaşık 2 ay öncesinden başvuru yapmanızdır.

Okullardaki eğitim şeklini kısaca açıklayabilir misiniz?

Özellikle dil eğitimi veren okullarda Türkiye'de bu zaman kadar almış olduğunuz eğitimden çok daha farklı bir eğitimle karşılaşabilirsiniz. Son zamanlarda her ne kadar ülkemizde de bazı özel eğitim kurumlarında benzer sistem uygulanıyor olsa da en büyük fark, sürekli olarak İngilizceyi duymak ve kullanmak zorunluluğudur. Eğitmen değil, öğrenci merkezli bir eğitimdir. Eğitmenler her an yanlışınızı düzeltmeye çalışmadan sizi akıcı konuşmaya teşvik edeceklerdir. Daha çok uygulama ve grup çalışmalarına ağırlık verilerek topluluk içinde çekinmeden İngilizce konuşmanız sağlanmaktadır. Aynı zamanda hazırlayacağınız ödevlerle İngilizce kaynakları araştırma, yeni kelimeler ve kalıplar öğrenme ve hatalarınızı eğitmeninizin de yardımıyla düzeltme imkanına sahip olacaksınız.

Kaç kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir?

Sınıfların kapasitesi en fazla 10-15 kişilktir.

Kurslarla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen deneyimli DUSE eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

DUSE olarak vize işlemlerinizi tekrar uzatmanız konusunda da ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Vizeniz bitmeden en az bir ay önce bizlerle iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'de halen çalışırken İngiltere'de kısa süreli dil eğitimi nasıl alabilirim?

DUSE'nin Türkiye'de halen calışmakta olan ve hızlı İngilizce kurslarına katılarak, kariyerinde yeni adım atmak isteyenler için de özel dil ve sertifika programları vardır.

4 ve 8 haftalık sertifika programlarımıza katılarak, kariyerinizde ve geleceğinizde değişiklik yaratabilirsiniz.

 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler