İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Profosyonellere Yönelik Kurslar

Executive Programs

        İş adamlarına ve profesyonelere yönelik İngilizce eğitim programları, kısa zamanda yoğun İngilizce eğitimi almak isteyen yöneticilere yönelik hazırlanmış programlardır. Özellikle orta ya da üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilen Executive Programlarına katılan kişiler çok kısa zamanda iş hayatlarında kullandıkları yabancı dil bilgilerini geliştirebilmektedirler.


        Executive Programları, katılımcıların profesyonel yöneticiler olmaları sebebi ile zamanlarının kısıtlı olması göz önüne alınarak, katılımcıların derslerden arta kalan zamanlarda işleri ile ilgilenebilmeleri için gerekli ortam hazırlanmıştır.

       Eğitimler seçkin merkezlerde ve deneyimli bir öğretim kadrosu tarafından verilir. Kurs baslangıç tarihleri programa katılacak profesyonellerin iş programlarını aksatmayacak şekilde düzenlenmektedir.

        Executive eğitim programlarına bireysel katılım yapılabileceği gibi, aynı kurumdan gelecek katılımcılar için grup çalışmalarıda düzenlenebilmektedir.

        Katılımcıların mesleki gereksinim ve pozisyonlarına, yabancı dil bilgisi ve zamana göre tasarlanan Executive eğitim programlarının amacı, katılımcıların mesleki becerilerinin ve iletişim yeteneklerinin geliştirilmesidir. Programlar birebir verilen özel dersler ve 4-5 kişilik grup çalışmaları yapılarak verilmektedir.

       DUSE eğitim danışmalığı olarak ZAMAN ‘ın sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilincindeyiz. Kısa sürede, kaliteli ve verimli bir eğitim programından faydalanmak için tecrübeli eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.


E: info@douspeakenglish.net

 
 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler