İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Yaşam
 

           İngiltere'nin İngilizcenin öğrenilebileceği en doğru adres olduğu dünyaca kabul edilen bir gerçektir. Bir ada ülkesi olan İngiltere, canlı sosyal hayatı ile tarihi ve kültürel mirasın merkezidir. Evet İngiltere, eğitim alınacak bir yerdir fakat belki de en önemlisi İngiltere yaşanılacak bir yerdir.

           Birçok ulustan insanın yaşadığı bu topraklarda, yaşamınıza dair yeni bakış açıları kazanacaksınız. Herhangi bir İngiliz dil okulunda, en az sizin kadar renkli ve en az sizin kadar anlatacak hikayesi olan pek çok farklı ulustan insanla tanışabilirsiniz. Bu insanlar ile yapacağınız sohbetlerde hem İngilizcenizi geliştirme imkanı bulacaksınız hem de yeni bir kültüre dair fikir sahibi olarak ufkunuzu genişletebileceksiniz.

           Kariyer ya da kişisel gelişim, her ne amaçla İngiltere'ye gelinmiş olunursa olunsun, bu deneyim sizi diğer insanlara nazaran farklı ve bir adım önde tutacaktır. İngiltere'nin bu çok kültürlü ve bir o kadar da modern sistemi içinde yer almış her birey, sadece kısa dönemde bunun getirilerinden yararlanmayacak, uzun dönemde de hayatına dair olumlu yansımalarına tanık olacaktır.

 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler