İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  İngiltre'de Eğitim
Neden İngiltere?

350 bine yakın insan kısa bir süre önce bu soruyu kendine sordu. Ve İzlanda nüfusuna eşit sayıdaki bu kadar insan, şu anda İngiltere'de belki de hayatlarının en önemli deneyimini yaşamakta. Size bu sayfada bu kişilerin nedenlerini sıralayacağız. Sıralayacağımız nedenler başlı başına İngiltere'de eğitim görmeyi cazip kılan nedenler olacak. Bir de sizden otobüsünüzün numarasını istiyoruz!

Kariyer...

A. Katılacağım sertifika ya da diploma programı, mesleğimde yükselmeme yardımcı olacak.
B. Belli bir seviyede İngilizce biliyorum ama sanırım bu seviyeyi profesyonellere yönelik hızlandırılmış İngilizce eğitim kursları ile daha da yukarı çekmek istiyorum.
C. Mesleki İngilizce kursları, iş hayatında eksikliğini hissettiğim bir açığı kapatacak.

Avantajları...

1. Hayatımın bir döneminde İngiltere'de ingilizce kursuna katılmış olmam, özgeçmişimde benim en büyük artılarımdan biri olacak.
2. Çocuğumun İngiltere'deki dil kamplarında, değişik ülkelerden gelecek gençler ile bir yandan İngilizce eğitimi alırken bir yandan da farklı kültürlerle bir arada yaşamasını istiyorum.
3. Uzun dönemli bir programa katılmam halinde çalışma iznim de olacak.
4. İngiltere, Avrupa'ya açılan kapıdır. Gerek İngiltere içerisinde gerek Avrupa'ya seyahat çok kolaydır. Böylece sadece İngiltere'deki değil aynı zamanda Avrupa'daki yaşam hakkında da bilgi sahibi olabilirim.
5. 3 saat sonra Türkiye'deyim.

Akademik...

X. "IELTS / TOEFL" sınavlarına İngiltere'de devam edeceğim kurs ile hazırlanarak, bu sınavları başarı ile geçeceğime inanıyorum.
Y. Pre-MBA programını bitirdikten sonra işletme masterımı da İngiltere'de yapmak istiyorum.
Z. Master derecemi İngiltere'de alacağım. Eğitiminin kalitesinin yanında, masterın ardından elde edeceğim iki senelik çalışma izni, benim için bulunmaz bir fırsat.

Size yolculuğunuzda eşlik etmek istiyoruz. Ama önce hangi otobüste olduğunuzu öğrenmemiz gerekiyor. Lütfen kendinize uygun bulduğunuz şıkların baş harflerini seçiniz.(örn; A1 veya B3Z)

Bize ulaşmak istediğinizde elektronik postanızın konusunu, otobüsünüzün numarası yapabilirsiniz
 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler