İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Okullar Dil Eğitimi

British Study Centres bünyesinde kaliteli bir eğitim görmeye yönelik kayıtlarınızı yaptırmak için bizi arayın: +90 (232) 421-8403

Ya da bize e-posta gönderin: info@ingilizceingiltere.com

Merkezler
Londra
Brighton 
Oxford
British Study Center, İngiltere’nin üç önemli eğitim şehri, Londra, Oxford ve Brighton’da şubeleri bulunmaktadır. Son derece modern teknoloji ile donatılmış eğitim sistemiyle öğrencilerimize farklı bir eğitim sunmaktadır.

Oxford şehir merkezinde Dünyaca ünlü Ashmolean Müzesi’ne çok yakin bir mesafede ve Oxford Üniversitesi fakültelerinin tam karşısındadır. Öğrencilerimiz, eğitim süreleri boyunca, ücretsiz internet, bilgisayar laboratuarları, yabancı dil laboratuarları, özel çalışma odalarından faydalanmaktadırlar.

Genel İngilizce
Genel İngilizce kurslarımızda öğrencilerimize heyecan verici bir çeşitlilik sunuyoruz, her seviye için orta seviyeden ileri seviyeye kadar ve her bütçeye uygun kurslarımız bulunmaktadır. Kurslarımızda, gramer, kelime bilgisi, konuşma, dinleme ve yazma becerisi ana derslerdir.

İş İngilizcesi
İş dünyasında İngilizce kullanmanızı geliştirmeye yöneliktir ve eğer iş alanına girmek istiyorsanız, veya iş idaresi / yönetimi okuyor veya okumak istiyorsanız bu kurs size en uygun olanıdır.  İş İngilizcesi derslerinin içeriğinin oluşturulmasında, öğrencilerin genel istekleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur.

Stajyerlikler
İ
ngiltere’de iş deneyimine sahip olmak ve CV’nize bu tecrübelerinizi ilave etmek isterseniz sizler için Londra ve Brighton’ daki Ticari meslek okullarımızı öneririz. Bu okullarda 4 haftalık bir İngilizce eğitimi sonunda, Ticari Dil öğrenimi, Hotel Yöneticiliği, Seyahat ve Turizm, Bilgisayar Bilimleri, İnternet Tasarım alanlarında staj yapma imkanı sağlayabiliriz.

Özel Dersler
Eğer konuşma, dinleme, rapor yazma veya sunum yapma gibi herhangi bir özel alanda kendinizi daha da geliştirmek istiyorsanız, tamamı ile sizin ihtiyacınıza göre düzenlenen ve bire bir özel öğretmen aracılığı ile verilen derslerimiz sizin için uygun olabilir. Bire Bir Özel Derslerin, diğer İngilizce dersleri ile birlikte almak mümkündür. 

Öğretmenlere yönelik Kurslar
Kısa ya da uzun dönemli CELTA ve DELTA İngilizce öğretmenliği kurslarımızı başarıyla bitirmeniz sonunda alacağınız belge ile dünya üzerinde herhangi bir ülkede İngilizce öğretmenliği yapmaya hak kazanabilirsiniz.

IELTS Hazırlık & Cambridge Hazırlık
Hem başlangıç sertifikası hem de ileri seviyelerde dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi Sınavlarına hazırlık kurslarımıza, Ocak, Mart ve Eylül’de olmak üzere yılda üç kere başlayabilirsiniz. Aynı zamanda IELTS ve TOEIC/TIEFL hazırlık kurslarına her hafta başlangıç yapabilirsiniz

İndirimli Öğleden Sonra Kursları
Son derece ekonomik öğleden sonra kurslarımız ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.
DUSE’ nin tecrübeli eğitim danışmanları, sizlerin her türlü sorularını çözmenize yardımcı olacak ve  okul kaydınızın yapılmasından, Oxford’a gelişinize ve  okuldaki ilk gününüze kadar sizleri yalnız bırakmayacaktır.

Yaz Kurslarımız
Oxford ve Londra’da Profesyonellere yönelik 4 veya 8 haftalık yaz dönemi kurslarımız iyi derecede İngilizce bilgisine sahip öğrencilerimiz için düzenlenmektedir. Kurs boyunca göreceğiniz dersler, Business, Marketing, Enterprise, Business Law ve IT dersleridir. Kurslar, üniversiteyi yeni bitirmiş ya da çalışan gençler için bulunulmaz bir fırsattır.

 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler