İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Okullar Dil Eğitimi
Merkezler
Bournemouth

Beet Language Centre bünyesinde kaliteli bir eğitim görmeye yönelik kayıtlarınızı yaptırmak için bizi arayın: +90 (232) 421-8403

Ya da bize e-posta gönderin: info@ingilizceingiltere.com

BEET British Council’a bağlıdır ve English UK’nin bir üyesidir. Şu anda İngiltere’nin önde gelen bağımsız dil okulları organizasyonu Quality English’in üyeliğine sahip tek Bournemouth okuludur. Okul ilk olarak 19. yüzyılda eğitim vermeye başlamış ve günümüze kadar büyük ilgi ve prestij kazanmıştır. Günümüzde modern bir görünüme kavuşmuş olan okul 15 sınıf, kütüphane ve kitap dükkanı, ücretsiz internet ve e-posta servisleriyle ADSL broadband üzerinde bulunan toplam 30 multi-medya bilgisayar bulunan 2 bireysel öğrenme merkezi, dil laboratuar birimleri, kablosuz, video olanakları ve kantine sahiptir.  Okul uzman öğretmenleriyle eğitimden fazlasını sunmaktadır. Kalacak yer, tam müfredat programı, öğrenci rehberliği, hatta düşük fiyata iyi yiyecekler sunan okul kantiniyle tam bir hizmet vermektedir. Tüm kurslar haftada yirmi derslik Core Programını takip etmektedir. Üç farklı Core Programı bulunmaktadır: Genel İngilizce, Cambridge Sınav Kursları ve Üniversite Hazırlık (Temel, Önlisans, pre-master). Core Programı’na ek olarak Seçmeli Programdaki haftalık 4 ila 8 derse daha katılabilirsiniz. Bu da haftada 20, 24 ya da 28 derse katılmanız demektir.
Sunulan Programlar 
Temel, Yoğun ve Extra Yoğun Ingilizce Kursları 
Uluslararası Akademik Yıl Programı 
Sınav Kursları 
• PET (Cambridge Preliminary English Test) 
• FCE (First Certificate in English) 
• CAE( Cambridge in Advanced English) 
• CPE (Certificate of Proficiency)
• Cambridge Booster
• IELTS 
• BEC (Business English Certificate,Preliminary)
• BEC (Business English Certificate,Vantage) 
• BEC (Business English Certificate,Higher) Üniversite Öncesi Kurslar 
• University Hazırlık (Foundation)
• Pre- Bachelors
• Pre-Masters 
• IELTS Hazırlık
 
 

   BİZ KİMİZ?

İngiltere'de İngilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngiltere'de, Amerika'da, Avrupa'da ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler