İngiltere Rehberi

  Yaşam
  Konaklama
  Eğitim
  Çalışma
  Oxford' da Yaşam
  Okullar Dil Eğitimi

BBSI - Bournemouth Business School International bünyesinde kaliteli bir eğitim görmeye yönelik kayıtlarınızı yaptırmak için bizi arayın: +90 (232) 421-8403

Ya da bize e-posta gönderin: info@ingilizceingiltere.com

Merkezler
Bournemouth
BBSI, İngiltere’nin güney sahilindeki güzel tatil beldesi Bournemouth’ta bulunan yüksek akreditasyonlu bir İngilizce dil ve iş okuludur. Uluslararası öğrencilere sertifikadan diploma seviyesine kadar çeşitli İngilizce kursları, iş İngilizcesi kursları ve meslek alanlarında özel kurslar sunmaktadır. BBSI, aynı zamanda esnek üniversiteye hazırlık kursları ve yüksek lisans öncesi kurslar sunmakta ve uluslararası öğrencilere İngiltere’de bulunan üniversitelere kapsamlı yerleştirme hizmeti verip bu sayede öğrenciler İngiltere’deki bir üniversiteye mutlaka kabul edilmektedirler.
İngilizce Kursları
Genel İngilizce
Bu kurslar genel İngilizce dil gelişimi, iletişim becerileri, İngilizce dilbilgisi ve sözcük dağarcığı oluşturma üzerine odaklanmaktadır.
Akademik İngilizce ve IELTS Sınavına Hazırlık 
Genel İngilizce dil gelişimi, akademik iletişim becerileri, İngilizce dilbilgisi ve sözcük dağarcığı oluşturma üzerine odaklanmanın yanı sıra, bu kurslar öğrencileri IELTS sınavına hazırlamaktadır.
Genel İngilizce, Bilgisayar ve BT Becerileri.
Genel İngilizce dil gelişimi, iletişim becerileri ve İngilizce dilbilgisi üzerine odaklanmanın yanı sıra, bu kurslar öğrencilerin bilgisayar ve BT becerilerini geliştirmelerine ve özel ilgi alanlarında sözcük dağarcığı oluşturmalarına olanak vermektedir.
İş İngilizcesi Kursları
İletişim ve İş Becerileri

Bu popüler kurs, genel İngilizce’nin bir üst basamağını temsil etmekte olup öğrencilerin yeterli iş ve meslek iletişim becerileri geliştirmelerine olanak vermekte ve aynı zamanda iş İngilizcesi nitelikleri kazanmalarını sağlamaktadır.
Uluslararası İş İngilizcesi

Bu kurs kısıtlı öğrenim zamanı olan  iş meslek sahipleri için tasarlanmıştır. İngilizce ve iş becerilerinin birleşimi olarak bu kurs aynı zamanda günümüz iş dünyası kavramlarına zemin oluşturmaktadır.
Yaz Kursları
Genel İngilizce- Akademik İngilizce ve IELTS Sınavına Hazırlık-Genel İngilizce, Bilgisayar ve BT Beceriler-İletişim ve İş Becerileri-Uluslararası İş İngilizcesi-Yönetim ve İş Becerileri-Pazarlama ve İş Becerileri-Finans ve İş Becerileri-Ağırlama, Turizm ve İş Becerileri-Uluslararası Hukuk ve İş Becerileri
Sertifika, Diploma,Üniversiteye Hazırlık ve Yüksek Lisans Öncesi Kurslar
Yönetim ve İş İdaresi-Pazarlama, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler-Finans ve Mali Hizmetler-Ağırlama Yönetimi ve Turizm-Hukuki Araştırmalar, Uluslararası ve Ticari Hukuk-Bilim, Teknoloji, Bilgisayarlar ve BT
 
 

   BİZ KİMİZ?

İngilterede ingilizce dil eğitimi, üniversite eğitimi, yüksek lisans ya da başka ülkelerde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitim konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yurt dışında eğitim görmüş, yaşamış, profesyonel olarak çalışmış yeminli tercümanlardan ve vize danışmanlarından oluşan eğitim danışmanlarımız İngilterede, Amerikada, Avrupada ve diğer ülkelerde ihtiyaçlarınıza uygun okulu bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken ön görüşme sorularımızı yanıtlamanız olacaktır.  Yurt dışında eğitim için tıklayın.

Online destek için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
( duse_yurtdisi_egitim )

Bizlere facebook, twitter, msn ve skype üzerinden ulaşabilir, tüm soru, öneri ve görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı nedir?

A Plus olarak misyonumuz, İngiltere’de herhangi bir düzeyde eğitim almak isteyen her yaş grubundan kişilerin ihtiyaç, imkan ve amaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun koşullarda eğitim alabilecekleri kurumları ayrıca İngiltere’deki yaşam şartları ile konaklama seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktır.

S.S.S

Neden danışmanlık hizmeti almalıyım?
İnternet üzerinden kendi başvurumu yapabilir miyim?
İngiltere'de öğrenci olarak çalışabilir miyim?
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Ne zaman vizeye başvurabilirim?

Faydalı Linkler